VAS i glas "Coquille", Poul Kedelv, Flygfors, osignerad.

276958. VAS i glas "Coquille", Poul Kedelv, Flygfors, osignerad.

Vas av modell "Hundben". Svart och vitt underfång
Höjd 36 cm
Osignerad.

Bruksskick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm
Osignerad.

Bruksskick, repor.

Antal besök: 817