OVALT KLAFFBORD, Westerbergs Tranås, 1960-tal.

276949. OVALT KLAFFBORD, Westerbergs Tranås, 1960-tal.

Längd 152 x 130 cm, höjd 73 cm.

Bruksslitage ostadigt, en skiva trög att fälla upp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 007