DOCKOR 2 stycken. En med tyghuvud den andra med papier-maché. Första halvan av 1900-talet.

276944. DOCKOR 2 stycken. En med tyghuvud den andra med papier-maché. Första halvan av 1900-talet.

Längd 37 cm respektive 53 cm.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37 cm respektive 53 cm.

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 595