VAS, keramik, Örebro fajansfabrik, 1920-tal.

276927. VAS, keramik, Örebro fajansfabrik, 1920-tal.

Höjd ca. 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 759