GERTRUD MANZ. Komposition, olja på duk, signerad.

276872. GERTRUD MANZ. Komposition, olja på duk, signerad.

65 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 75 cm.

Antal besök: 2 964