SIDEBOARD, "Fresco", V B Wilkins/IB Kofod-Larsen, G-Plan, England, 1960-tal.

276861. SIDEBOARD, "Fresco", V B Wilkins/IB Kofod-Larsen, G-Plan, England, 1960-tal.

Teak.
Ca. längd 213, bredd 45,5 cm, höjd 80 cm.

Bruksslitage. Ett handtag med smärre slagmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Antal besök: 1 249