ANDERS WOLLIN. 1973, olja på duk " Vindpinad dal " monogram signerad, signerad A tergo.

276841. ANDERS WOLLIN. 1973, olja på duk " Vindpinad dal " monogram signerad, signerad A tergo.

73 x 73,5 cm.

Anders Wollin (Född 1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 73,5 cm.

Anders Wollin (Född 1973)

Antal besök: 1 807