SPEGEL med hylla, Danmark, omkring 1900-talets mitt.

276800. SPEGEL med hylla, Danmark, omkring 1900-talets mitt.

Brännmärkt "Made in Denmark". Längd 43,5, Höjd ca 111 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 552