FÄLLSTOL, kopia efter Hans J Wegner "Folding chair", 1900-talets andra hälft.

276769. FÄLLSTOL, kopia efter Hans J Wegner "Folding chair", 1900-talets andra hälft.

Bok. Snörflätad rygg och sits.

Bruksslitage. Obetydliga fläckar på sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 620