27666. DIVERSE, 15 delar, bl.a. skål, Rosenthal.
Figuriner, 2 st, Tyskland och Spanien.
Ljusstakar, ett par, nysilver, rokokostil.
Vinglas, 6 st.
Bläckhorn, meissenliknande märke.
mm
Höjd ca 4-20 cm.
Bruksslitage. Bläckhorn ej komplett. Vas, ostindisk med skador.