SKÅP, art deco, 1940-tal.

SKÅP, art deco, 1940-tal.
276603. SKÅP, art deco, 1940-tal.

Längd 159, bredd 47, höjd 110 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 505