MÄRTHA TYNELL. TILLSKRIVEN. Havsmotiv. Olja på duk, uppfodrad, osignerad.

276537. MÄRTHA TYNELL. TILLSKRIVEN. Havsmotiv. Olja på duk, uppfodrad, osignerad.

25 x 37 cm.

Krackelyr, repa, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 37 cm.

Krackelyr, repa, fläckar.

Antal besök: 1 690