ULF ASCHAN. Uppställd båt. Olja på duk, signerad Aschan och daterad -76.

276535. ULF ASCHAN. Uppställd båt. Olja på duk, signerad Aschan och daterad -76.

76 x 64,5 cm.

Obetydlig krackelyr.

Ulf Aschan (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

76 x 64,5 cm.

Obetydlig krackelyr.

Ulf Aschan (Född 1930)

Antal besök: 1 217