KAFFEKANNOR, 4 st, koppar, 1900-tal.

276517. KAFFEKANNOR, 4 st, koppar, 1900-tal.

1 st märkt på handtag, J.EM. Berglund, Ockelbo.
2 st med metallfötter samt handtag.
Höjd 17 - 30 cm.

Bruksslitage, bucklor, tuschsigneringar undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 - 30 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 875