TEA STAND, bemålat trä, kinesiska motiv, England, 1900-tal.

276487. TEA STAND, bemålat trä, kinesiska motiv, England, 1900-tal.

Höjd 79 cm.
3 kakfat.

Bruksslitage.
Något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm.
3 kakfat.

Bruksslitage.
Något ostadigt.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 561