KAFFESERVIS, "Linnea Borrealis", Hackefors, 1900-talets andra hälft.

276467. KAFFESERVIS, "Linnea Borrealis", Hackefors, 1900-talets andra hälft.

Koppar och fat 12 + 11 st.
skålar 9 st.
Sockerskål
Gräddkanna.
Kakfat
Assietter 12 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar och fat 12 + 11 st.
skålar 9 st.
Sockerskål
Gräddkanna.
Kakfat
Assietter 12 st.

Bruksslitage.

Antal besök: 586