JAN-ERIK LAGERWALL. "Glad figur". Olja på duk, signerad Lagerwall.

276451. JAN-ERIK LAGERWALL. "Glad figur". Olja på duk, signerad Lagerwall.

34 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 26 cm.

Antal besök: 6 233