EDOUARD STEELANDT. parismotiv, olja på pannå, signerad.

276374. EDOUARD STEELANDT. parismotiv, olja på pannå, signerad.

Daterad 1952 a tergo. Ca 41 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 080