FISKGRYTA, emaljerad, Timo Sarpaneva för W Rosenlew & Co, Pori, Finland.

276351. FISKGRYTA, emaljerad, Timo Sarpaneva för W Rosenlew & Co, Pori, Finland.

Genombrutna hänklar och lock
Höjd, 14 cm
Längd, 38 cm
Bredd, 14 cm
Djupstämplad med krönt R.

Bruksslitage, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombrutna hänklar och lock
Höjd, 14 cm
Längd, 38 cm
Bredd, 14 cm
Djupstämplad med krönt R.

Bruksslitage, avslag.

Antal besök: 3 970