FAT, 2 st, VAS, keramik, Marie Simmulson, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

276318. FAT, 2 st, VAS, keramik, Marie Simmulson, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

Vasens höjd 17,5 cm, fatens diameter 17 resp. 30 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 508