BRIO Osby-hästen. Jubileumsmodell i trä från 1970-tal. Originalförpackning.

276283. BRIO Osby-hästen. Jubileumsmodell i trä från 1970-tal. Originalförpackning.

Längd 23 cm.

Nyskick. Förpackning åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23 cm.

Antal besök: 3 069