VÄVNADER, 2 delar, allmoge, 1900-tal.

27620. VÄVNADER, 2 delar, allmoge, 1900-tal.

Opphämta,
1 st längd 255 cm
1 st längd 170 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Opphämta,
1 st längd 255 cm
1 st längd 170 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 120