RING, halvallians, 14K rödguld med 5 diamanter, totalt ca 2,5 ct. Vikt 4,0 g.

276152. RING, halvallians, 14K rödguld med 5 diamanter, totalt ca 2,5 ct. Vikt 4,0 g.

Storlek 18,5. Briljantslipade diamanter i chatongfattningar.

Bruksslitage, mindre repor på ringskena.
Färg: Top Crystal (I)
Klarhet: P1
Symmetri: Låg - god.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färg: Top Crystal (I)
Klarhet: P1
Symmetri: Låg - god.

Antal besök: 1 475