HYLLSYSTEM, "PIRA" Design Olof Pira, String.

276090. HYLLSYSTEM, "PIRA" Design Olof Pira, String.

14 hyllor längd 90 bredd 30 cm, etikettmärkta.
2 hyllor längd 90 bredd 50 cm, omärkta.
14 + 14 upphängningsanordningar.
3 pelare höjd ca 248-253 cm.

Slitage, fanerskador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 pelare höjd ca 248-253 cm.

Antal besök: 1 191