14 hyllor längd 90 bredd 30 cm, etikettmärkta. 2 hyllor längd 90 bredd 50 cm, omärkta. 14 + 14 upphängningsanordningar. 3 pelare höjd ca 248-253 cm.
Slitage, fanerskador, fläckar.