SKOLKARTA, Georg Westermann Verlag, 1960-tal.

27608. SKOLKARTA, Georg Westermann Verlag, 1960-tal.

Karta föreställande Nordamerikas utveckling/förändring från 1763 till 1966. Längd 220, höjd 200+90 cm.

Proveniens Bergska Skolan Finspång.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 237