ANDERS ZORN. "Sommar". Etsning, osignerad.

275990. ANDERS ZORN. "Sommar". Etsning, osignerad.

Ur den osignerad upplagan i Ord och Bild 1910. Ca 18x12 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 3 533