FÅTÖLJ MED FOTPALL, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

275986. FÅTÖLJ MED FOTPALL, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

Stomme i teak. Ställbar.

Bruksslitage. Märken. Nackkudde saknas. 3 smärre hål på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i teak. Ställbar.

Antal besök: 697