SOFFGRUPP, 4 delar, Erikois Tuotantoa, Finland, 1960/70-tal.

275982. SOFFGRUPP, 4 delar, Erikois Tuotantoa, Finland, 1960/70-tal.

Klädsel i läder. Lösa rygg- och sittdynor.
Bord med stomme klädd i läder, bordsskiva i plexiglas, på 4 hjul, ca. 90x90, höjd 50 cm.
Soffor, 3-sits, bakre ben med hjul, längd ca. 210 cm.

Slitage. Obetydliga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Obetydliga fläckar.

Antal besök: 1 495