SKOLKARTA, Nordstedts, 1900-talets mitt.

27598. SKOLKARTA, Nordstedts, 1900-talets mitt.

Karta föreställande Europa och världen under första världskriget 1914-1918. Längd 220, höjd 190 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 834