ÖRHÄNGEN, samt broscher, brons, Kalevala Koru, Finland.

275841. ÖRHÄNGEN, samt broscher, brons, Kalevala Koru, Finland.

2 par örhängen med clips, höjd 2 respektive 2,7 cm
Broscher, ena med diametern 3,2 cm, den andra med höjden 5 cm.

Bruksslitage, ena paret örhängen med slitna stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 568