LANTERNA, koppar, Harvie, Glasgow.

275818. LANTERNA, koppar, Harvie, Glasgow.

Med fotogenbrännare. Längd:37, Bredd: 28, Höjd: 58 cm.

Smärre bruksslitage, några enstaka små bucklor, nagg i glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 729