GOLVLAMPA, trearmad, 1940/50-tal.

275792. GOLVLAMPA, trearmad, 1940/50-tal.

Tre ljuspunkter, stomme i trä och mässing.
Skärmar med bemålad dekor.
Höjd: ca 160 cm.

Smärre bruksslitage. Mindre fläckar på textil.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärmar med bemålad dekor.
Höjd: ca 160 cm.

Ej genomgången.

Antal besök: 4 771