SKÄNKSKÅP samt HÖRNSKÅP, Krogenäs möbler, Norge, 1900-tal.

275713. SKÄNKSKÅP samt HÖRNSKÅP, Krogenäs möbler, Norge, 1900-tal.

Syrabetsat furuträ.
Smidesbeslag.
Skänkskåp
Längd 103 cm
Bredd 51 cm
Höjd 185 cm

Hörnskåp
Längd 75 cm
Bredd 50 cm
Höjd 185.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Syrabetsat furuträ.
Smidesbeslag.
Skänkskåp
Längd 103 cm
Bredd 51 cm
Höjd 185 cm

Hörnskåp
Längd 75 cm
Bredd 50 cm
Höjd 185.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 638