MATSALSGRUPP, 7 st, Krogenäs Möbler, Norge, 1900-tal.

275701. MATSALSGRUPP, 7 st, Krogenäs Möbler, Norge, 1900-tal.

Syrabetsat furuträ.
Stolar brännmärkta "Krogenäs möbler", lösa sitsar.
Bockbord, Längd: 180, Bredd: 79, Höjd: 76 cm.
2 Armlänsstolar
4 Stolar.

Mindre bruksslitage, bord med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Syrabetsat furuträ.
2 Armlänsstolar
4 Stolar.

Antal besök: 19 071