VAS, glas, Olle Alberius, Orrefors, signerad.

275604. VAS, glas, Olle Alberius, Orrefors, signerad.

Slipad dekor. Signerad Orrefors A 4386-231.
Höjd ca 23 cm.

Bruksslitage, avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23 cm.

Bruksslitage, avlagringar.

Antal besök: 1 208