Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HELGE LINDEN. "Grå afton", olja på pannå, signerad.
27556. HELGE LINDEN. "Grå afton", olja på pannå, signerad.
33 x 41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 41 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 359