ISHINK + SKÅL + 2 UNDERLÄGG: samtliga nysilver / vitmetall.

275550. ISHINK + SKÅL + 2 UNDERLÄGG: samtliga nysilver / vitmetall.

Ishink höjd 24 cm och skål, längd 31 cm, märkt med tre kronor och SAL, stämplad Gense. Underlägg, nysilver, filtundersida.

Slitage, repor, buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, buckla.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 147