KNIV, orientalisk, 1800/1900-tal.

275518. KNIV, orientalisk, 1800/1900-tal.

Dekorerad balja i metall. Fäste i trä. Längd ca 40 cm.

Anfrätningar, defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658