GILLIS MAGNUSSON. "Utsikt från Norra Långgatan". Olja på duk, signerad och daterad -48.

275511. GILLIS MAGNUSSON. "Utsikt från Norra Långgatan". Olja på duk, signerad och daterad -48.

Ca. 38x46 cm.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 38x46 cm.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 617