BARNSTOL, allmoge, 1800-tal.

BARNSTOL, allmoge, 1800-tal.
275467. BARNSTOL, allmoge, 1800-tal.

Vitmålad.

Slitage, färgbortfall. Något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad.

Antal besök: 486