Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
MARIA LARKMAN. Litografier 2 st, signerade och numrerade 47/270 resp. 46/270.
27540. MARIA LARKMAN. Litografier 2 st, signerade och numrerade 47/270 resp. 46/270.
40 x 30 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 30 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
2 858