MODELLBILAR LESNEY, SOMERVILLE, CORGI med flera, cirka 15 stycken.

275375. MODELLBILAR LESNEY, SOMERVILLE, CORGI med flera, cirka 15 stycken.

Längd 5 -12 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 5 -12 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 819