275213. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Olja på duk, 8 st, olika motiv, signerade och osignerade.
Motiv med mun, målad av Wanjas barnbarn Johanna Håkansson. Övriga, Wanja "Nones" Håkansson. 38-61x43-74 cm.
Slitage, förekomst av färgbortfall.