275151. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. PARTI TAVLOR, 3 delar, färglitografi, otydlig signatur, numrerad 13/40, 2 st blandteknik, otydlig signatur och daterade -58.
2 blandteknik, signerade och daterade -58
20x29 cm samt 21x15 cm
Färglitografi, 59x41 cm.
Gulnade.