VAS, keramik, Ekeby, 1900-tal.

275141. VAS, keramik, Ekeby, 1900-tal.

Märkt Ekeby samt otydlig numrering.
Höjd ca 15,5 cm.

Smärre slitage, mikronagg under fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15,5 cm.

Antal besök: 766