MATBORD, Hans J Wegner, 1900-talets mitt.

275066. MATBORD, Hans J Wegner, 1900-talets mitt.

Skiva i teak, längd 160 cm, bredd 85 cm, höjd 72 cm. Brännmärkt. Fabrikat Andr Tuck, Arkitekt Hans J Wegner, Denmark.

Slitage, repig, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repig, blekt.

Antal besök: 2 095