ANITA HEDIN. Landskapsmotiv samt stilleben, 3 st, textil, signerade.

275061. ANITA HEDIN. Landskapsmotiv samt stilleben, 3 st, textil, signerade.

25 x 30 cm
31 x 34 cm
29 x 36 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 30 cm
31 x 34 cm
29 x 36 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 657