Vasform med ansikten, glaserad keramik. Höjd 23,5-31 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Visst slitage.
Nej
Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!