KUVERTPAPPER, med lacksigill, 21 st, mestadels andresserade till Göta Hovrätt, 1800-talets mitt.

275015. KUVERTPAPPER, med lacksigill, 21 st, mestadels andresserade till Göta Hovrätt, 1800-talets mitt.

Varierande poststämplar, form och färg.

Slitage, skador, en del saknar lacksiglill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 751