SKÅLFAT, stengods, Raija Tuumi, Arabia 1950-1974, signerad.

274958. SKÅLFAT, stengods, Raija Tuumi, Arabia 1950-1974, signerad.

Diameter ca. 19 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 19 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 1 684